طراحی لوگو و تبلیغات

طراحی لوگو و تبلیغات

یکی دیگر از خدمات نویس وب  طراحی لوگو ، برندینگ و  تبلیغات میباشد :

بیاید فرض کنیم که همین حالا صاحب یک مغازه ته یک کوچه بن بست هستید که از قضا همه مردم محله شمارا  بعد از سالیان درازی که در آنجا بودید به خوبی میشناسند و فروش بالایی هم دارید ،حال تصور کنید به علت برخی اتفاقات مجبور به نقل مکان از آن منطقه و یا  به دنبال افزایش درآمد ، میخواهید شعبه جدیدی در منطقه دیگری احداث کنید .

با توجه به اینکه تنها ویژگی مغازه شما صرفاٌ جای مغازه شما بوده ، طبیعتاً بعد از جابجایی دیگر نه خبری از مشتریان قدیمی شماست و نه اعتمادی که به آن مغازه ته کوچه بن بست داشتند!

غمگین است مگر نه ؟ 

آن همه تلاش و تجربه چنیدین و چندساله یک شبه به باد رفت..

حال فرض کنید شرایط کمی متفاوت تر بود ، مثلاً هروقت کسی هوس خرید از مغازه شما به سرش میزد در کیسه خریدش یک کارت که بر روی آن شماره تماس و لوگو شما نیز بود مینداختید ، همچنین به وضوح میتوانست لوگو شمارا بر روی تابلوی بالای مغازه تان هم ببیند !

در این حالت حتی اگر به 4 تا کوچه بالاتر هم که میرفتید دیگر همه میدانستند که این مغازه همان مغازه خوب کوچه بن بست 4تا کوچه پایین تر است !! خلاصه که نه دیگر نگران از دست رفتن مشتریانتان بودید و از آن مهمتر نیازی به خاک خوری مجدد نبود ! 

درواقع کل مفهوم لوگو همین  است:

ثبت یک تصویر از کسب و کار شما در نظر مخاطبان

به همین خاطر است که شرکت های بزرگ معمولاً لوگو های ساده تری دارند ، چراکه قاعدتاً به خاطر سپردن یک تصویر ساده همیشه راحت تر از یک تصویر پیچیده است .

اما بزرگترین و سخت ترین بخش طراحی لوگو رعایت همین تعادل است ، یعنی در عین حال که میخواهید کل کسب و کار خود را در یک عکس و لوگو کوچک شرح دهید ، باید تا جای ممکن ساده و زیبا هم نگه اّش دارید !

پس سختی راه را به ما بسپارید تا راحتی و پیشرفت را برایتان به ارمغان بیاوریم .

نویس وب علاوه بر طراحی لوگو میتواند تبلیغات و تولید محتوای شمارا نیز انجام دهد ، که این تبلیغات از چندین روش مختلف قابل انجام است :

1.تبلیغات گوگل (گوگل ادز)

2.تبلیغات در انواع پیام رسانها مثل: اینستاگرام و..

3.تبلیغات کلیکی (نمایش در سایت های معتبر)

4.تبلیغات پیامکی و تماسی

جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان سوالات خود را میتوانید با تیم فروش و یا پشتیبانی در میان بگذارید
برای طراحی سایت تماس بگیرید