قوانین و مقررات خرید سایت آماده

تیم طراحی سایت نویس وب همواره سعی کرده با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی رضایت مشتریان عزیز را جلب کند ، مواردی که در زیر به آنها اشاره میکنیم قوانین و مقررات خرید سایت آماده میباشد و در متن زیر منظور از مجری تیم برنامه نویسی نویس وب و از کارفرما مشتری میباشد:


1. تیم ما بعد از ارائه سایت بلافاصله از آن بک آپ خواهد گرفت و در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل هک ، لو رفتن اطلاعات کاربری و خرابی سایت از سمت خودتان موظف به بالا آوردن بک آپ و مراحل نصب آن خواهد بود تا مشکلی برای شما عزیزان پیش نیاید.

2.گارانتی 14 روزه ما شامل تضمین کارکرد سایت، ارائه مشاوره رایگان و هاست رایگان در طی این مدت میباشد و شامل تغییرات نخواهد بود.

3.در صورت نیاز به تغییرات اعم از تغییرات ظاهری و یا اضافه کردن آپشن به سایت کارفرما ملزم به پرداخت هزینه جهت دست مزد به مجری خواهد بود ، این تغییرات ساعتی حساب خواهد شد.

4.مجری هیچ مسئولیتی در قبال استفاده های غیر متعارف،غیر اخلاقی،سیاسی و.. از سایت خریداری شده را ندارد و همه مسئولیت های آن بر عهده کارفرمای پروژه خواهد بود.

5.رعایت امانت و حفظ اموال و مداركی كه کارفرما در اختیار مجری قرار می دهد و استفاده بهینه از آن برای انجام موضوع قرارداد.

6.مجری حق ارائه اسناد و مدارك و اطلاعاتی که در اختیار وی قرار می گیرد به اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر را ندارد.

7.مجری متعهد به اجرای کلیه تغییراتی که در موضوع قرارداد و یا داکیومنت پیوست نبوده است(درصورت امکان پذیری) در ازای دریافت هزینه میباشد.

8.مجری متعهد به تهیه هاست و سرور و انجام کلیه تنظیمات سرور در ازای دریافت هزینه میباشد. در صورت تهیه هاست توسط کارفرما ، کارفرما میبایست سورس پروژه را خریداری کند. در صورت عدم خرید سورس توسط کارفرما ، مجری همواره همچنان موظف به انجام کلیه ی تعهدات خود و پشتیبانی سامانه طبق قرارداد میباشد.

9.انتخاب نام دامین با سلیقه کارفرما صورت خواهد گرفت.

10.خرید دامنه .ir بر عهده مجری خواهد بود و در صورت درخواست کارفرما برای پسوند متفاوت مثل:.com,.net و.. هزینه بر عهده کارفرما خواهد بود.
جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید
برای طراحی سایت تماس بگیرید